Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/gengentr/public_html/system/database/mysql.php on line 6
Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/gengentr/public_html/system/database/mysql.php:6) in /home/gengentr/public_html/system/library/session.php on line 12Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/gengentr/public_html/system/database/mysql.php:6) in /home/gengentr/public_html/system/library/session.php on line 12Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/gengentr/public_html/system/database/mysql.php:6) in /home/gengentr/public_html/index.php on line 175Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/gengentr/public_html/system/database/mysql.php:6) in /home/gengentr/public_html/system/library/currency.php on line 45 Ödeme ve Teslimat

Ödeme ve Teslimat

1. Kargo ve Sevkiyat Güvencesi
Tüm siparişleriniz güvenli bir şekilde paketlenecektir ve aksi belirtilmediği takdirde yurtdışından adresinize kayıtlı posta olarak gönderilecektir. Uluslararası posta teslim süresi ortalama 15-20 gündür. Paketinizin sağlıklı bir şekilde gönderimi sonrasında çıkabilecek problemler ALICI sorumluluğundadır. Kontrolü bizim elimizde olmayan; gümrük, teslimat... vb. sorunlar sebebiyle sitemiz sorumlu tutulamaz.

2.Sevkiyat
Hızlı gönderi olarak belirtilen ürünler dışında eğer siparişiniz çalışma saatleri dışında gelirse siparişi takip eden ilk 3 (üç) çalışma gününde yüklenir. Ürünlerin tarafınıza gönderilebilmesi için ürünler ile ilgili gerekli ödeme işlemlerinin tarafınızca tamamlanmış olması gerekmektedir.

3.Gizlilik
Ürünlerinizi teslim aldığınızı takip etmemiz için teslimat sırasında sadece imzanız gerekmektedir. Eğer posta geldiğinde adreste yoksanız, takip kodu ile postanızın hangi postanede olduğunu görebilir ve paketinizi teslim alabilirsiniz. Paketinizi almamanız durumunda, siparişiniz 1 (bir) hafta sonrasında iptal olacaktır.

4.Teslimat ve Ücretlendirme
Ürünlerinizi sipariş ettiğinizde sistem tarafından otomatik olarak aldığınız ürünün ve bulunduğunuz bölgenin etkisine bağlı olarak alışveriş sırasında sizlere posta&paketleme ücreti bilgisi gösterilecek ve bu ücret sizden tahsil edilip uluslararası posta ile size ulaştırılacaktır. Belirli dönem ve kampanyalara göre ücretsiz kargo hizmeti tarafımızca sunulabilmektedir. Bu uygulama sadece Türkiye içine geçerli olup Türkiye dışı ve KKTC ye gönderilen ürünlerde geçersiz kılınacak ve müşteriden yurtdışı ücretlendirme tarifesine göre fiyatlandırılması yapılacaktır, bu ücretlendirme için müşteri ile iletişim kurulup bilgi verilecektir.

Alan adı ve Hosting: ah.com.tr